Mind-освіта

передовий сучасний досвід розвитку інтелекту

Історія

У 1995 році відбулася зустріч, під час якої учасники вирішили прокласти шлях до щастя та становлення здорового світогляду серед осіб різного віку. Поширюючи досвід проведення постійних курсів виховання характеру, в липні 2012 року Міністри молоді з 20 країн світу зібрались в рамках Світового форуму Міністрів у справах молоді, відчувши нагальну потребу в розширенні сфери знань, що пропонується сучасною громадською освітою. Таким чином, була підписана спільна декларація, що передбачала поглиблення характеру освіти. Роком пізніше, у 2013 р., був офіційно заснований «Міжнародний інститут розвитку інтелекту» покликаний втілити цю мрію у життя. Цей інститут, що є першим у світі навчальним закладом, який виховує особистість з міцним характером та здоровим способом мислення, відкриває майбутнє людства та допомагає людям знайти справжні цінності та поставити правильні життєві цілі. Ми впроваджуємо дисципліну з виховання здорового способу мислення в школах, військових закладах, на підприємствах і т. і. Також запити на проведення подібних лекцій надходять з-за кордону, таким чином, ми здійснюємо MIND-освіту в глобальних маштабах і вона набуває все більшої популярнотсі.

Освіта

Міжнародний інститут розвитку інтелекту – це організація, діяльність якої спрямована на становлення особистості та розвиток інтелекту, налаштовуючи на здорове мислення заради щасливого життя в суспільстві. Організація здійснює систематичне керівництво просвітницькими форумами та освітніми програмами для фахівців у різних країнах, проводить лекції з розвитку інтелекту (далі MIND-лекції) та консультаційні програми для сімей, у школах, університетах, державних установах, промислових підприємствах, військових базах тощо, з метою виховання лекторів з розвитку інтелекту. Окрім підписання меморандумів про взаємопідтримку з навчальними закладами в усьому світі, IMEI підтримує заснування в університетах Кафедр з розвитку інтелекту, які покликані поширювати здоровий спосіб мислення шляхом обміну студентами та активної товариської діяльності.

Інститут розвитку інтелекту активно проводить громадську діяльність для різних верств населення, зокрема для родин, молодих мам, татусів, самотніх жінок, для діток молодшого й старшого віку, підлітків і студентів, осіб похилого віку.

Scroll Up