Про нас

Громадська організація "Школа мам Mumkium"

БАЧЕННЯ

Через стрімкий розвиток суспільства в родинах бракує живого спілкування, виникають різні проблеми між батьками та дітьми, чоловіком та дружиною. Найчастіше вони не мають внутрішньої сили впоратися з труднощами.

Ми прагнемо фундаментально змінити мислення в родинах через MIND-виховання. Навчаючи сім`ї здоровому мисленню ми зможемо надати кожному дієві інструменти для вирішення сімейних конфліктів.

МІСІЯ

Cтворити найкращу в Україні платформу для виховання та підтримки здорових відносин в українських сім’ях, адже світлі і щасливі відносини в родині – є запорукою здорової нації та держави в цілому. Через виховання здорового способу мислення та, навчивши батьків гнучким навичкам подолання конфліктів у сім’ї, ми зможемо подолати такі негативні явища як розлучення, знущання та насильство в сім’ї.

МЕТА

Допомога українським жінкам у створенні атмосфери довіри, турботи та порозуміння у сім’ї. Підтримка на шляху саморозвитку особистості, консультативна допомога у складних життєвих ситуаціях через лекції, тренінги та живе спілкування, засноване на власному досвіді.

ІСТОРІЯ ЗАСНУВАННЯ

2012
ПОЧАТОК IMEI

На Всесвітньому форумі міністрів у Південній Кореї  прийнято рішення про створення освітнього закладу інноваційної освіти, що зміг би прокласти шлях до щастя та становлення здорового світогляду
серед молоді. 

2013
ЗАСНУВАННЯ IMEI

Офіційно заснований «Міжнародний інститут розвитку інтелекту» (IMEI). Цей інститут, що є першим у світі навчальним закладом, який виховує особистість з міцним характером та здоровим способом мислення, відкриває майбутнє людства та допомагає молоді знайти справжні цінності та поставити
правильні життєві цілі. Діяльність ГО «Мамина школа» базується на принципах MIND-освіти від Міжнародного інституту розвитку інтелекту (IMEI). 

2015
ДІЯЛЬНІСТЬ В УКРАЇНІ

З 2015 року інститут IMEI впроваджує інноваційне мислення в різних культурно-освітніх сферах України, постійно проводячи MIND-тренінги та лекції у навчальних закладах усіх рівнів.

2015-2017
ПОЧАТОК ГО "МАМИНА ШКОЛА"

З 2015 по 2017 рік, прослухавши курс лекцій інституту IMEI, побачивши їх вплив на власне життя та отримавши освітній сертифікат, декілька активних, молодих мам створили спеціальну організацію для батьків та їхніх дітей під назвою «Мамина школа».

ОСНОВНІ ЦІЛІ

01

Підтримка

У кожного з нас виникають різні питання у взаєминах із близькими. Наша школа пропонує відповіді на будь-які питання чи проблеми, спираючись на власний досвід наших лекторів-психологів.

02

Допомога

Моральна підтримка самотнім жінкам, жінкам-мамам, жінкам, що хочуть розлучитися, жінкам, які стали жертвами сімейного насильства.

03

Навчання

Оскільки в сьогоденні нашого суспільства знищено сімейні цінності і важливість – нашим завданням є відродити їх через практичні заняття, бесіди, тренінги та навчити всіх охочих втілювати це в життя.

04

Дозвілля

Завдяки сумісним арт-програмам, проектам, конгресам, освітнім програмам – mind-ігри, майстер класи ми гарантуємо нашим учасникам спражні теплі родинні стосунки.

05

Виховання

Виховання здорового мислення у всіх членів сім’ї (батька, матері, дитини).

06

Запобігання

Запобігання сімейним конфліктам, розлученням.

ПРОГРАМИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Тренінги в загальноосвітніх школах

Кваліфіковані спеціалісти з  mind-виховання проводять тренінги для школярів старших класів, в які входять програма Action Learning (розробка, планування та вирішення будь-якої проблеми), MIND-ігри (соціальні ігри на різн у тематику) та лекції з розвитку інтелекту. Завдяки тренінгам, молодь вчиться мислити креативно та виходити за межі своїх розумінь та обмежень. 

 

арт-програми

(виїзні майстер-класи, ляльковий театр)
Завдяки арт-програмам діти розвивають креативне мислення, творчі навички та моторику. А речі, зроблені власними руками, мотивують дітей створювати щось нове та цінувати людську працю.

MIND-ІГРи

                                Через практичні заняття діти відкривають для себе нові навички та розвивається здібність до командної роботи. 

 

MIND KIDS CAMP

           Програма табору дозволяє дітям не тільки гарно відпочити, але й саморозвиватися, завдяки ефективній комунікації та розвитку                                                                                                                самоконтролю.

KIDS CULTURE CAMP

(Дитячі культурні табори)

Культурні табори знайомлять дітей з культурою різних країн, їх побутом та культурними відмінностями. 

ПРОГРАМИ ДЛЯ БАТЬКІВ

MIND-ЛЕКЦІЇ

(Курс на постійній основі. Обговорення сімейних проблем та способів їх вирішення).
Кваліфіковані лектори через лекції знайомлять аудиторію з внутрішнім світом людини та виховують здоровий спосіб мислення.

MIND-ТРЕНІНГИ
(для батьків)
Лекції, практичні завдання та соціальні ігри допомагають виявити та вирішити причини конфліктів та непорозумінь у сім’ї.

ВИЇЗНІ ПІКНІКИ ТА FAMILY TIME

 Сімейне дозвілля. 
    Спільне проведення часу разом з родиною об’єднує, позитивно впливає на відносини у родині та відроджує сімейні цінності.

Чому саме ми?

Ми впроваджуємо систему розвитку інтелекту, що активно розвивається по всьому світу як альтернативна освіта для молоді

Коли молоді мами зазнають труднощів, вони не  підозрюють, що здолати їх можна, лише змінивши мислення, а не обставини.

Унікальні тренінги, що ми проводимо, здобули неаби-яку популярність у таких розвинутих країнах, як Південна Корея, США, Японія.

Школа мам Mumkium має свій, унікальний підхід до виховання дітей

Ми розробили систему тренінгів, яка дає поштовх до налагодження сімейних відносин

Усі наші співробітники є сертифікованими спеціалістами майнд-освіти, що започаткована організацією International Mind Education Institute, що успішно зарекомендував себе як заклад, покликаний вирішувати, окрім сімейних, проблеми ізоляції, депресій, булінгу, ігроманії, проблем дітей-підлітків тощо

Наша команда

ТЕТЯНА МІФТАХОВА

ВІДДІЛ ЗВ’ЯЗКІВ З ГРОМАДСКІСТЮ

ЄВГЕНІЯ АРНАУТ

КООРДИНАТОР ПРОЕКТІВ

НАТАЛІЯ ХАїтова

ДИРЕКТОР

Бажаєте зв'язатися з нами?

Якщо у Вас виникли питання, або Вам цікаво з нами співпрацювати, дзвоніть до нас за вказаним номером.

Scroll Up