Враження матусь від майнд-лекцій

Арнаут Евгенія, виховує сина, 32 роки, м. Буча

Після одруження рік ми прожили дружньо. Коли народилася дитина, чоловік втратив роботу. Мені бракувало необхідних речей, ми поступово почали сперечатися, а згодом дійшли до серйозних скандалів. Я розуміла, що мій чоловік є людиною з важким характером. Всіляко намагалась знайти до нього підхід і розчулити його. Але марно. Дедалі більше наші стосунки гіршали - мої зусилля нічого не змінювали. Мене більш за все бентежили дві проблеми - фінанси та його замкненість у собі. Завдячую Mind лекціям, куди я звернулася. А їх лаконічність і простота вразили мене понад усе ( ми й до сімейного психолога ходили). Лекціі на тему "Different mind" ("Інакше мислення") виявили, що я все бачу відповідно моїй уяві, що ми сприймаємо одне одного лише так, як нам здається і ніколи не могли через це переступити. Вихід один- розлучитися.Прислухавшись до Майнд-лекцій, зрозуміла, що мені дорожчими й важливішими були гроші, власні бажання, ніж дитина, сім’я. Ми разом і наші погляди змінилися.

Міфтахова Тетяна, виховує 2 синів та доньку, 30 років, м. Київ

Створюючи сім`ю, я розуміла, що можливо буде нелегко зійтись із чоловіком характерами або думками. Саме тому, коли між нами виникали сварки, я намагалась поступатися і зрозуміти чоловіка. Але помічала, що всередині я залишаюсь незгодною, і не можу надалі з радістю, однією душею жити з чоловіком та виховувати діток. Я розуміла, що наші відносини дуже впливають на дітей. У 2016 році разом з чоловіком ми брали участь в Mind-тренінгу для сімей від Міжнародного Інституту Розвитку Інтелекту. Тема була мені досить відомою: «Характер і темперамент» . Лекція була настільки живою та актуальною, а подача матеріалу такою простою і зрозумілою, що відразу ж запала мені в душу! Я зрозуміла, чому ми з чоловіком іноді жили у непорозумінні. На сьогодні ми маємо гарні стосунки і живемо щасливо. Дякую організаторам і лекторам!

Кочегарова Алла, виховує доньку, 41 рік, м. Київ

Я не дуже люблю вчитись…Але в житті це грає не останню роль. Я часто зустрічалась з різними перешкодами та мій рівень майнду не зміг їх подолати Таким чином Mind-тренінг спрямував мене на те, що вчитися ніколи не пізно, а навпаки – навіть дуже потрібно й корисно: для для себе, для своєї сім´ї, для роботи, для суспільства, взагалі для усього життя! Навіть прислів´я недаремно кажуть: «Ученье-свет, а не ученье-тьма», «Век живи-век учись». Завдяки Mind-тренінгам я почала вивчати англійську)) та щодня роблю щось нове, чого досі не робила.

Матюшонок Валентина, мати 2 синів, 43 роки, м. Житомир

Я дуже вдячна за можливість слухати лекції. Дякуючи лекціям, мій погляд змінився, оновилося мислення щодо виховання мого сина – я зрозуміла , що від мого внутрішнього стану, від того, як я на нього дивлюся, що кажу, залежить навіть його майбутнє. Через Mind-лекції тренується здатність бачити себе й свої помилки, завдяки чому можна вчасно змінити своє ставлення чи ситуацію та уникнути конфлікту. Я дуже вдячна лекціям, через які зрозуміла, що мій життєвий досвід та мої надбання не спроможні в важких ситуаціях. Змінити свій Mind - це оновити своє мислення, щоби жити далі щасливо!

Scroll Up